Gece Hayatı

Türkiye’nin en güzel turizm beldesi olan Marmaris; Muğla’ya bağlı bir ilçedir. Marmaris ilçesinde çok sayıda etkileyici güzelliğe sahip doğal ve tarihi yerler bulunmaktadır. Bu nedenle ilçemize binlerce  yerli ve yabancı turist gelmektedir. Marmaris’in eğlence hayatı ve geceleri genelde bar, disko, kafe, karaoke dans barları ve gece kulüplerinden geçer. Ülkemizde gece hayatı en parlak geçen yerlerin başında gelir. Bu mekanlarda eğlence son hızı ile sabaha kadar devam eder. Özellikle yaz aylarında başlayan hareketlilik, kasım ayının başına kadar sürmektedir.Burada her türlü eğlence aktivitesi mevcuttur. Özellikle barlar sokağında gece hayatı sabaha kadar tüm hızı ile devam eder. Burada sayısız mekan bulunur. Bu mekanların hepsi birbirinden çekicidir. Yine Uzunyalı bölgesinde birçok mekan bulunur. Bu mekanlara takılıp gece hayatınıza renk katabilirsiniz.

Blackpool Bar: Muğla ilimizin Marmaris ilçesinde bulunur. Bu mekan ilimizin en nezih mekanlarından biridir. Buraya gelen kesinlikle çok memnun olarak ayrılmaktadır. Güler yüzlü personel, Harika yemekler, Çılgınca müzikler ve muhteşem gösterilerle size eğlencenin doruğunu yaşatmaktadır. Burası her gece tıklım tıklım dolmaktadır. Biraz erken gitmeyi ya da rezervasyon yapmanız gerektiğini unutmayınız.

Piano Bar Selimiye: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Selimiye mahallesinde bulunur. Bu mekanı size üç dört kelime özetleyeceek olursam şöyle derim. Jazz + Deniz + Nefis kokteyller hepsi bir harikadır. En az 45 TL’lık bir adisyonla şezlonglar ücretsiz. Gün içinde tüm kokteyller 20 TL.  Deniz kenarında kurulu bu mekanı size şiddetle tavsiye ediyoruz.

Lazy Turtle Cocktail Bar: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Hisarönü Mahallesinde bulunur. Bu mekan tam bir aile yeridir. Özellikle mekan sahibi çok cana yakın ve misafirperverdir. Harika kokteyller hazırlamakta ve canlı müziği ile gecenize renk katmaktadır. Ailece gelebileceğiniz bir mekandır.

Harmony Bar: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Hisarönü Mahallesinde bulunur. Buraya geldiğinizde iğneden ipliğe her şeyi beğeneceğinizi umuyorum. Çünkü gerçekten ben her şeyini beğendim. Özellikle fiyatlar çok uygun. Onun dışında yapılan gösteriler çok harika. Mekan sahipleri çok cana yakın. Yani kesinlikle tavsiye edilebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here